Артбутік Птаха

Shop

Краминиця

Творчість як особливий стан, коли забуваєш все навколо себе… Коли є лише це надзвичайне відчуття, яке володіє душею без останку. У такі миті не думаєш про зрадливі плями фарб чи шкарубкі сліди глини на одязі… На сторінці нашої крамниці ми пропонуємо якісний та зручний одяг для юних художників і дорослих мистців, який допоможе почуватись легко, впевнено і невимушено під час найвищих злетів.

Оригінальні моделі розроблені керівником студії Анною Поплавкою, творчим фахом якої є художній текстиль. Їх надійність і комфортність випробувана студійцями, які використовують цей одяг щоденно протягом багатьох років. Крім того, варіанти, які ми Вам пропонуємо, створюють привабливий артистичний образ. 

В асортименті декілька моделей фартухів, розрахованих на дітей та дорослих обох статей, і нарукавники. Всі зразки представлені в різних варіантах розмірної сітки та кольорових гамах, і виконані з використанням різноманітних тканин.

Тим, хто цінує природність та глибину кольору, ми можемо запропонувати моделі з натуральних м’яких тканин, а ті, хто віддають перевагу міцному практичному одягу, можуть вибрати моделі, виготовлені із штучних зносостійких тканин із яскравим кольоровими рішеннями.

Ви можете придбати окремі позиції або скласти набір, оформлений в сучасному шоппері. В асортименті також знаходяться невеликі мольберти для настільної роботи, які, до того ж, можуть стати корисним додатком до набору. За Вашим бажанням, набір можна скласти власноруч, чи скористатись порадами фахівців.

Ми впевнені, що наші товари стануть улюбленими для Вас та особливим подарунком для Вашої дитини, чи близької людини. В них акумульовані тепло серця та багаторічний досвід роботи в майстерні їх автора. Слідкуйте за пропозиціями, адже ми плануємо оновлювати фасони та кольорові гами наших виробів! Бажаємо наснаги на мистецькому шляху!